Kolędowanie chóru Gaudeamus

  Okres radosnego oczekiwania na Narodzenie Pana Jezusa rozpoczęliśmy od wspólnego zapalenia światełek na choince. Impreza odbyła się 6 grudnia 2017 r. w holu głównym naszej szkoły, a towarzyszył jej piękny śpiew i wspólna zabawa.

  16 grudnia 2017 r. uczestniczyliśmy w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbył się w Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. 

  22 grudnia 2017 r. w stołówce szkolnej spotkała się cała społeczność uczniowska naszej szkoły, aby wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek. W tym roku po raz kolejny w koncercie uczestniczyli nasi absolwenci: Alicja Karpiuk, Paulina i Marcin Jankowscy. Mimo wielu zajęć chcieli z nami śpiewać i radośnie oczekiwać Narodzenia Pana. Zapanowała świąteczna, miła atmosfera.
  Nasze kolędowanie zakończyliśmy koncertem w kościele św. Ludwika we Włodawie 7 stycznia 2018 r. We wnętrzu pięknego, barokowego kościoła szczególnie pięknie brzmiały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne, takie jak: „Bracia patrzcie jeno”, „Kolęda Maryi” czy „Pastorałka od serca do ucha”.

Był to czas wytężonej pracy, ale pełen radości i satysfakcji.

{gallery}grafika5/koledowanie2017{/gallery}

 

Małgorzata Błażejczyk
Renata Ślązak

(82) 572-11-38

Skip to content