Biblioteka ogłasza, biblioteka zaprasza

  Wszystkich uczniów, którzy lubią czytać dla przyjemności oraz dzielić się z innymi swoimi wrażeniami wywołanymi ciekawą książką, zapraszamy do udziału w spotkaniach klubów czytelniczych funkcjonujących w naszej szkole. Na czytelników z klas I-IV czeka Klub Czytelniczy “Sówki” prowadzony przez panią Mirosławę Zawistowską, natomiast uczniowie klas V-VIII mogą uczestniczyć w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki, którym opiekuje się pani Marta Wiatrowska.

   Spotkania organizacyjne odbędą się w piątek 5 października br. w bibliotece szkolnej według następującego porządku:
• godz. 12.30 – klasy I-IV
• godz. 14.30 – klasy V-VIII.

  Wraz z nowym rokiem szkolnym powracają konkursy “Najlepszy czytelnik” i “Najlepiej czytająca klasa”. Co miesiąc jeden uczeń, który wypożyczy i przeczyta najwięcej książek, otrzyma nagrodę książkową, natomiast najlepiej czytająca klasa – dyplom.

  Zapraszamy do biblioteki szkolnej codziennie w godzinach: 7.30 – 15.30.

Bibliotekarze

(82) 572-11-38

Skip to content