Dni Otwartej Szkoły

.
Dni Otwartej Szkoły   W ostatnich dniach października Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie gościła w swoich progach dzieci z włodawskich przedszkoli. Uczniowie klas zerowych i trzecich z „trójki” pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali barwną inscenizację „Spotkanie z jesienią”. Po atrakcyjnej lekcji mali goście mieli możliwość popisać się swoją wiedzą uczestnicząc w ciekawym quzie z nagrodami.

  Po części artystycznej grupy przedszkolaków brały udział w zajęciach lekcyjnych z uczniami klas trzecich, tworząc wspólnie „Jesienne drzewo”. Spotkanie zakończono w hali sportowej zabawami i tańcami integracyjnymi oraz słodkim poczęstunkiem.
  Dzieci zauroczone były spotkaniem ze starszymi koleżankami i kolegami. Chętnie i bez obaw podejmowały zadania. Z uśmiechem na twarzach wróciły do przedszkoli.

 

(82) 572-11-38

Skip to content