Dzień Bezpiecznego Internetu 2020 – wyniki konkursu

  Ponad 60 uczniów z klas 5-8 Szkoły Podstawowej nr 3 wzięło udział w tegorocznym teście pt. “Mistrz Bezpiecznego Internetu” organizowanym z okazji obchodów Dnia Bezpiecznzego Internetu 2020. Konkurs miał na celu propagowanie treści dotyczących zagrożeń związanych z internetem, telefonami komórkowymi oraz nowymi technologiami. 

Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

Jakub Kwiatkowski 8a – Mistrz Bezpiecznego Internetu Klas 8

Patryk Czugała 7c – Mistrz Bezpiecznego Internetu Klas 7

Karol Franczak 6d – Mistrz Bezpiecznego Internetu Klas 6

Karol Wróbel 5d – Mistrz Bezpiecznego Internetu Klas 5

 

 {gallery}grafika7/dbi_2020{/gallery}

 

B. Puczyńska

(82) 572-11-38

Skip to content