Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych

  25 maja 2018 r. w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Gospodarzem uroczystości, która miała na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami, była Lubelska Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk.

  Galę zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście, a wśród nich Pan Przemysław Czarnek, Wojewoda Lubelski. W imieniu rektora KUL ks. prof. dr hab. Antoniego Dębińskiego na uroczystość przybył ks. dr hab. Andrzej Kiciński, prorektor ds. studenckich. Pana Krzysztofa Żuka, Prezydenta Lubina, reprezentował Pan Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin.

  Do etapu wojewódzkiego ze szkół podstawowych zakwalifikowało się 426 uczniów, a z powodu podniesienia wymagań laureatami zostało tylko 88 uczestników. Zaszczytny tytuł laureata z języka polskiego zdobyła uczennica klasy VII d Angeligue Ratkowski (op. E. Bartyś,), która jako jedyna w powiecie uzyskała 90% możliwych do uzyskania punktów i odbierała dyplom, nagrodę książkową oraz gratulacje od Kurator Oświaty Pani Teresy Misiuk.

  Uroczystość uświetnił zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Na zakończenie uroczystości wszyscy goście, laureaci i ich opiekunowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

  Angeligue towarzyszyli jej rodzice oraz nauczycielka języka polskiego.

laureaci kuratoryjny2018 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(82) 572-11-38

Skip to content