Gaudeamus na Festiwalu Trzech Kultur

  Festiwal Trzech Kultur odbywa się we Włodawie już od 20 lat. Niezwykła impreza łącząca przeszłość naszego małego, kresowego miasteczka z jego teraźniejszością. W czasie trzech dni odbywają się koncerty i przedstawienia z udziałem gwiazd największego formatu oraz liczne wystawy. 

  Chór szkolny Gaudeamus zapisał się na kartach historii festiwalu. W sobotę 21 września w kaplicy wielofunkcyjnej NSJ zostało zaprezentowane dzieło słynnej kompozytorki Katarzyny Gartner – MISSA PAPAE GIA SANTO. Wśród słynnych wykonawców: K. Lendzion, K. Mazur, K. Mazur jr, C. Theophile, M. Zimny, A. Smykiewicz znalazł się nasz zespół. Był to ogromny zaszczyt i wielka przyjemność pracować z tak wielkimi artystami. 

Nowe, bogate doświadczenie na pewno przyniesie wiele inspiracji do dalszej pracy.

{gallery}grafika7/chor_fest3_kultur{/gallery}

 

M. Błażejczyk
R. Ślązak

(82) 572-11-38

Skip to content