Miejski Dzień Kleeberga

Plakat Dnia 28 września 2019 r. obchodziliśmy Miejski Dzień Kleeberga z okazji 80. rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Włodawsiej i wejścia wojsk gen. Franciszka Kleeberga do Włodawy. Głównym punktem uroczystości były XXII Szkolne Biegi im. gen. Franciszka KleebergaW tym roku święto patrona naszej szkoły było bardzo uroczyste i miało szczególną oprawę. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych panowała przyjazna atmosfera. Licznie zebrała się kadra nauczycielska i rodzice, którzy zagrzewali swoje pociechy do sportowej rywalizacji. Młodzi zawodnicy wykazali się, jak nasz Patron, charakterem i wolą walki, a kibicujący im koledzy i koleżanki zagrzewali ich do zwycięstwa. Bohaterską postawą wykazali się też rodzice, którzy również wzięli udział w biegach.

wlepkaDużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sprzętu wojskowego.
Jak co roku okolicznościowe medale dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców.

Wyniki XXII Szkolnych Biegów im. gen. Franciszka Kleeberga

 

Zobacz: Fotoreportaż 

 

Organizator biegu: Elżbieta Berthelsen

(82) 572-11-38

Skip to content