Sprzątanie Świata 2019

  Klasa 4a wzięła udział w tegorocznym Sprzątaniu Świata organizowanym w Okunince nad Jeziorem Białym 21 września 2019 r. Pani Iwona Odyniec oraz Zakład Karny we Włodawie zaprosili nas do tej niesłychanie ważnej akcji. Uczniowie wraz z nauczycielem oraz kilkoma rodzicami zwarci i gotowi, z workami i rękawiczkami do sprzątania, zjawili się w dobrych nastrojach. Oczyściliśmy linię brzegową jeziora oraz najbliższy pas zieleni. Mieliśmy dużo pracy, ponieważ turyści pozostawili sporo nieczystości. Dzieci z klasy 4a dzielnie poradziły sobie z zadaniem.

  Po sprzątaniu terenu wzięliśmy udział w quizie organizowanym przez Nadleśnictwo Włodawa, a na koniec zjedliśmy pyszne kiełbaski. Czas minął nam na dobrej zabawie oraz integracji klasy.

Katarzyna Rozmus

(82) 572-11-38

Skip to content