Chór Gaudeamus na Festiwalu Trzech Kultur

  W dniach 23-25 września 2016 r. we Włodawie odbył się 17 Festiwal Trzech Kultur. W czasie jego trwania mogliśmy uczestniczyć w niezwykłych koncertach, spektaklach i przedstawieniach. Światowej sławy artyści zapraszali nas do zabytkowych świątyń miasta – synagogi, cerkwi i kościołów.

 Nasz chór szkolny Gaudeamus skorzystał z zaproszenia zespołu Trzecia Godzina Dnia i uczestniczył w warsztatach wokalnych oraz wspólnym koncercie. Zajęcia odbywały się 23 i 24 września w kaplicy NSJ. Mali chórzyści opracowali repertuar na wspólny występ pod okiem wybitnych fachowców z chóru TGD p. Kamili Pałasz i p. Piotra Nazaruka. Wielogodzinne ćwiczenia wokalne i próby nie zniechęciły naszych uczniów, wręcz przeciwnie, z ogromnym zaangażowaniem pracowali w piątek i sobotę, aby móc wystąpić na wspólnym koncercie, który okazał się wielkim, wspólnym sukcesem.

  Były to chwile niezapomniane, pełne pozytywnych emocji ze wspólnego śpiewania. Na długo pozostaną w pamięci naszych chórzystów, ale i wielu włodawian.

{gallery}grafika4/chor_3kultury{/gallery}

 

Małgorzata Błażejczyk
Renata Ślązak 

 

(82) 572-11-38

Skip to content