Dzień Chłopaka

  30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka, pod hasłem “Dzień Krawata na Dzień Chłopaka”. Wszyscy chłopcy, którzy założyli w tym dniu krawat, byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej. W szkole panowała niecodzienna atmosfera – dziewczynki obdarowywały chłopców drobnymi upominkami, a widok krawata na szyjach chłopców budził uśmiech na twarzach wszystkich dziewcząt.

  Ponadto, w tym dniu zostało przeprowadzone głosowanie na NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA SP 3 2016. Komisja składająca się z przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego i opiekunów, tego samego dnia podliczyła głosy. Najsympatyczniejszym chłopakiem w szkole został JAKUB TRENDAK z IV d. Serdecznie gratulujemy!

  Zorganizowaniem święta chłopców w naszej szkole zajął się Samorząd Uczniowski i opiekunowie.

dz_chlopka_smool

Katarzyna Wójciuk

(82) 572-11-38

Skip to content