Mikołajkowy turniej gry w „4 ognie”

.
  W dniu 08 grudnia 2012 r. w hali gimnastycznej naszej szkoły, odbył się I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GRY W „4 OGNIE” O PUCHAR PRZECHODNI, w którym wzieło udział 95 uczniów klas IV – VI. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” w pionach klas.

WYNIKI TURNIEJU

w pionie klas IV
I miejsce klasa IV a

w pionie klas V
I miejsce klasa V a

w pionie klas VI
I miejsce drużyna łączona z klas VI a i VI b

Puchary przechodnie wręczył zwycięzcom Pan Dyrektor Janusz Korneluk. Każda reprezentacja na zakończenie turnieju otrzymała nagrody – owoce. Fundatorem turnieju była Rada Rodziców naszej szkoły. Ponadto, każda klasa biorąca udział w turnieju, przygotowała paczki w ramach corocznej akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwac Zimę”. Paczki zostały przekazane Dyrektorowi Domu Dziecka we Włodawie, Panu Jarosławowi Pogonowskiemu.

Turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego
p. Barbara Mierzwa,
p. Elżbieta Berthelsen,
p. Agnieszka Kuśmirek

(82) 572-11-38

Skip to content