IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski

.
Michał i Manuela  Dnia 22 listopada 2012 r. odbył się IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski – Poezja dziecięcej radości i młodzieńczych marzeń „Świat marzeń i fantazji w wierszach Joanny Kulmowej”.
  Honorowy patronat nad konkursem objął Lubelski Kurator Oświaty.
  Laureatem tego konkursu w kategorii szkół podstawowych został uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie Michał Zimnicki (kl. 6a), który recytował wiersz „Kwitną gawrony”. Drugie miejsce w tej samej kategorii zajęła Manuela Zimnicka (kl. 6a) za prezentację utworu „Mamy mamę”. Ponadto Manuela otrzymała nagrodę rzeczową za wykonanie ilustracji do wiersza „Żołędzie”

  Do konkursu uczniów przygotowywały nauczycielki p. Krystyna Puła i p. Jolanta Kościelska–Borkowska.

(82) 572-11-38

Skip to content