Dni Otwartej Szkoły

.
  W ostatnich dniach października tj. 29,30,31 2012 r. korytarze naszej szkoły wypełniły się roześmianymi i zaciekawionymi cztery, pięcio i sześciolatkami.

  Dni Otwartej SzkołyDzieci z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 2 , Przedszkola Integracyjnego miały okazję po części poznać naszą piękną szkołę (placówkę).

 Przedszkolaki zostały powitane przez dyrektora Janusza Korneluka i wicedyrektor Annę Szczepkowską-Kirszner. Następnie „Trzeciaki” na powitanie zaśpiewały maluchom piosenkę i zaprosiły do swoich klas. Przedszkolaki mogły poczuć się jak w pierwszej klasie. Po raz pierwszy usiadły do ławek, rysowały, uczyły i bawiły się wspólnie ze starszymi kolegami i koleżankami z klasy III.

  Niewątpliwą atrakcją dla małych gości były również zajęcia ruchowe na dużej hali sportowej. Na koniec maluchy otrzymały słodki upominek.

  Dni Otwartej Szkoły były okazją do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości na drugiego człowieka.

  Dni Otwartej Szkoły dla przedszkolaków zorganizowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej klas trzecich Wanda Kuczewska, Hanna Demczuk, Edyta Frańczak i Małgorzata Sobiecka, a także nauczyciele wychowania fizycznego Barbara Mierzwa, Agnieszka Kuśmirek, Elżbieta Berthelsen i Grzegorz Skowroński.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

(82) 572-11-38

Skip to content