Koncert chóru Gaudeamus

  18 września chór szkolny Gaudeamus uczestniczył w finale uroczystości odbywającej się w Lubieniu i Wyrykach. Obchody rozpoczęły się 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego uroczystą Eucharystią z okazji 30 – lecia poświęcenia kaplicy w Wyrykach.

  Realizowany projekt pod tytułem “U źródła – szlakiem przydrożnych krzyży i kapliczek w lubieńskiej parafii” zakończył koncert chóru ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.

  Soliści: Alicja Karpiuk, Patrycja Maik i Marcin Jankowski zachwycili publiczność, która wysłuchała koncertu z wielką uwagą a i często wzruszeniem. Owacje na stojąco i bisy nie miały końca. Był to czas refleksji, zadumy nad upływającym czasem. Wykonano m.in. utwory: „Zamiast” Edyty Geppert, „Nie wstydź się mówić, że kochasz” Piotra Rubika, „Kiedyś” Mieczysława Szcześniaka, „Panie” Michała Bajora.

 

(82) 572-11-38

Skip to content