Sukcesy Patrycji

pati_ryki  18 czerwca 2016 r. na Koncercie Galowym w Rykach Patrycja Maik po raz kolejny odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Śpiewający Słowik”. Przesłuchania konkursowe odbyły się w dniach 8 i 9 czerwca 2016 r.

  Nasza absolwentka reprezentowała też Szkołę Podstawową nr 3 na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Białe 2016.

Przesłuchania odbywały się 1 i 2 lipca na plaży nad Jeziorem Białym. Po wysłuchaniu wielu młodych wokalistów z różnych części Polski wykonanie Patrycji zachwyciło jury i uznano je za najlepsze, przyznając “złotą łódkę” oraz Grand Prix festiwalu.

{gallery}grafika3/pati{/gallery}

 

Gratulujemy naszej absolwentce i życzymy kolejnych muzycznych sukcesów.

Małgorzata Błażejczyk

(82) 572-11-38

Skip to content