Przedstawienie teatralne “Wakacyjne przestrogi”

bezp_wakacje

 Tuż przed zakończeniem roku szkolnego w SP3 nie zapomniano o przypomnieniu uczniom podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Szkolenia podjęli się uczniowie z klasy IId w przedstawieniu teatralnym pt. “Wakacyjne przestrogi”, przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni Danuty Kloc.
W trakcie przedstawienia widzowie zdawali egzamin ze znajomości telefonów alarmowych, z których korzysta się tylko w uzasadnionych przypadkach, nigdy natomiast dla zabawy.

Na zakończenie spektaklu była humorystyczna scenka z wyjazdu dzieci na kolonie. Dzięki niej dzieci będą wiedziały, co trzeba koniecznie spakować do plecaka na takie wyjazdy, a co jest im zupełnie zbędne.

Po przedstawieniu, przy wspólnie zaśpiewanej piosence pt. “Lato płynie do nas”, uczniowie klasy IId życzyli wszystkim bezpiecznych wakacji.

Tematem spektaklu było bezpieczeństwo w czasie wycieczek górskich, podczas wypoczynku nad wodą, jazdy rowerem i na rolkach.

{gallery}grafika3/bezp_wakacje{/gallery}

 

 

Danuta Kloc

(82) 572-11-38

Skip to content