Koncert galowy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej

  24 kwietnia 2018 r. we Włodawskim Domu Kultury odbył się koncert galowy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej organizowany przez: Szkołę Podstawową nr 3 we Włodawie, Poleski Park Narodowy, Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie, Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Włodawa oraz Urząd Miasta we Włodawie. Instytucją wspierającą przedsięwzięcie był Włodawski Dom Kultury. Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Burmistrz Włodawy i Starosta Włodawski.

  Przesłuchania konkursowe festiwalu odbyły się 23 marca 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie.

  Na koncert laureatów przybyli między innymi dyrektorzy i przedstawiciele instytucji oraz placówek współorganizujących konkurs: pani Aleksandra Chwalczuk, pan Janusz Korneluk, pan Marek Wójcika, pan Radosław Olszewski.

  Nagrodę Burmistrza Włodawy w imieniu pana Wiesława Muszyńskiego wręczyła pani Agata Zakrzewska pełniącą funkcję kierownika do spraw oświaty i kultury Urzędu Miejskiego we Włodawie. Nagrodę Starosty Włodawskiego w imieniu Pana Andrzeja Romańczuka wręczył wicestarosta pan Adam Panasiuk.

  Ponownie zabrzmiały dźwięki muzyki, którym towarzyszyły teksty o tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Laureaci zostali uhonorowani dyplomami, statuetkami i nagrodami rzeczowymi. Dla kilkunastu uczestników udział w festiwalu był okazją by zwiedzić nasze miasto.

{gallery}grafika5/festiwal_gala{/gallery}

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję konkursu, która odbędzie się wiosną 2019 roku.

 

Iwona Szwaj

(82) 572-11-38

Skip to content