Koncert Pieśni Patriotycznych

11 list iwo  20 listopada 2018 r. we Włodawskim Domu Kultury odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Organizatorzy koncertu: Burmistrz Włodawy, Stowarzyszenie “Trójka” oraz zespół wokalny CANTO zaprosili mieszkańców Włodawy, w tym uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, do wysłuchania pieśni patriotycznych w aranżacjach dawnych i współczesnych.

  Wystąpił: zespół wokalny CANTO ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, prowadzony przez p. Iwonę Szwaj, zespół wokalny CISZA z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, prowadzony przez panią Iwonę Szwaj oraz chór GAUDEAMUS ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, prowadzony przez p. Małgorzatę Błażejczyk i Renatę Ślązak.

Więcej zdjęć: https://www.dropbox.com/sh/4rv0vpwnab5xkzu/AAAmNP7iDmU_4s1TfYxXxSFba?dl=0

 

Iwona Szwaj

(82) 572-11-38

Skip to content