Konkurs „Higiena w czasach pandemii”

  Od trzynastu miesięcy występuje w Polsce i na świecie nowa choroba – COVID 19.  Życie w czasach pandemii nie jest łatwe. Również najmłodsi muszą stosować się do obostrzeń sanitarnych mających na celu ochronę przed tą groźną chorobą.

W marcu uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym „Higiena w czasach pandemii”. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Wzięło w nim udział 80 uczniów. Prace dzieci są niezwykle barwne i bardzo pomysłowe. Zostały wyeksponowane w holu szkoły. Uczniowie trafnie oddali w nich znajomość zasady „DDM – dystans, dezynfekcja, maseczki”, która obowiązuje także społeczność szkolną.

Nagrodą za udział w konkursie były pakiety PCK „Ja i mój uśmiech”.

{gallery}grafika8/covid_konkurs{/gallery}

 

Krystyna Puła
opiekun Szkolnego Koła PCK

(82) 572-11-38

Skip to content