Maraton kolędniczy chóru szkolnego Gaudeamus

Gaudeamus  Nasze tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 6 grudnia od udziału w szkolnej uroczystości, w której wzięli udział uczniowie klas młodszych. Wspólne zapalenie światełek na choince i przybycie Mikołaja to dla dzieci ważne wydarzenie. Natomiast 7 grudnia 2019 r. na terenie Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. W czasie jego trwania nasz chór wykonał kilka świątecznych piosenek.

   18 grudnia 2019 r. na terenie zakładu karnego we Włodawie odbyło się spotkanie opłatkowe dla pracowników służb mundurowych. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Gaudeamus był głównym punktem uroczystości.
  19 grudnia 2019 r. jak co roku, spotkaliśmy się z przedszkolakami w Przedszkolu Integracyjnym, aby wspólnie przygotować się do zbliżających świąt.
  20 grudnia w piątek koncertowaliśmy przed szkolną społecznością.
  Na zakończenie wzięliśmy gościnnie udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

  Wspaniały czas obchodów Świąt Bożego Narodzenia został przez nas dobrze wykorzystany. Nasz śpiew dawał ludziom radość i wzruszenie. Z pewnością możemy czuć się spełnieni.

 {gallery}grafika7/koledowanie_choru{/gallery}

 

Małgorzata Błażejczyk
Renata Ślązak

(82) 572-11-38

Skip to content