Natalia i Marysia laureatkami IV Powiatowego Konkursu Czytelniczego

  W środę 22 maja br. w Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie odbyła się uroczystość podsumowania IV Powiatowego Konkursu Czytelniczego organizowanego przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Chełmie we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Chełmie oraz wspomnianą wyżej SP nr 8.

 

  W eliminacjach powiatowych Szkołę Podstawową nr 3 we Włodawie reprezentowało pięcioro uczniów: Maria Sobczak (kl. VIc), Maja Bury (kl. Vb), Lena Markiewicz (kl. IVc),  Natalia Basa (kl. Ve) oraz Maciej Wachulski (kl. VIa). Zaszczytny tytuł laureata konkursu zdobyły dwie miłośniczki literatury z naszej szkoły: Natalia Basa z kl. Ve (opiekun: p. Anna Szczepkowska-Kirszner) oraz Maria Sobczak z kl. VIc (opiekun: p. Ewa Bartyś). Aby sięgnąć po zwycięstwo, dziewczęta musiały przeczytać aż osiem książek i wykazać się ich bardzo dobrą znajomością zarówno podczas eliminacji szkolnych, jak i w finale powiatowym.

Gratulujemy sukcesu i życzymy niegasnącej pasji czytelniczej!

 

natalia marysia

 

 

Marta Wiatrowska

(82) 572-11-38

Skip to content