Obchody 20-lecia szkoły

  Od 1 września 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie rozpoczęły się uroczyste obchody 20-lecia szkoły. Chór Gaudeamus z wielkim zaangażowaniem przystąpił do przygotowań związanych z koncertem galowym, który odbył się 2 października 2015 r. w sali kina WDK we Włodawie. Repertuar koncertu stanowiły utwory znanych i lubianych wykonawców – Stinga, Grażyny Łobaszewskie i Krzysztofa Krawczyka. Chórzyści, wśród których liczną grupę stanowili absolwenci szkoły, uatrakcyjnili obchody prezentując swoje talenty.

  Z okazji 20 rocznicy powstania szkoły 11 października 2015 r. odbyła się msza św. w kościele NSJ w intencji uczniów i pracowników szkoły, do której oprawę muzyczną przygotował chór szkolny Gaudeamus. Byłą to piękna i wzruszająca uroczystość.

 
 
 
 
 
Małgorzata Błażejczyk

(82) 572-11-38

Skip to content