Pasmo sukcesów naszej uczennicy

spiew_slowik  W dniach 8-9 maja br. odbył się na deskach kina “Renesans” w Rykach już po raz kolejny Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Śpiewający Słowik”. Swoje siły zmierzyli laureaci eliminacji powiatowych z całego województwa lubelskiego.

  Organizatorami imprezy byli: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Rykach, Urząd Miasta w Rykach oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach. Patronat honorowy nad Festiwalem objął Marszałek Województwa Lubelskiego, natomiast patronat medialny – Radio Lublin.

  Podsumowanie konkursu oraz KONCERT LAUREATÓW odbyły się dnia 17 maja 2015 r. przed pałacem w Rykach. „Złotego Słowika” wyśpiewała uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie – Patrycja Maik. To największe osiągnięcie, jakie udało się zdobyć do tej pory naszym podopiecznym w tym konkursie. Patrycja Maik w tym roku szkolnym wielokrotnie reprezentowała naszą szkołę, rozsławiając jej imię i odnosząc sukcesy.

Małgorzata Błażejczyk

(82) 572-11-38

Skip to content