Pomoc dla Tomka

  Chłopiec choruje na złośliwy nowotwór kości, przeszedł już 8 chemioterapii i jedną megachemię. Proszę o pomoc w nagłośnieniu zbiórki środków finansowych na zakup leku ratującego życie chłopca. Uprzejmie informujemy, że jest prowadzona, dzięki życzliwości pani Agnieszki Garnowskiej z Brwinowa, mamy innego chorego chłopca, który uzbierał pełną sumę na operację serca, specjalna grupa licytacji tylko dla Tomka. Grupa liczy ponad 10 tysięcy użytkowników, ale obserwuję nieśmiały udział społeczności lokalnej w licytacjach.

Link do grupy licytacji na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/589427294893454/

Tomek przebywa obecnie w Warszawie, w Instytucie Matki i Dziecka poddany jest radioterapii.

W imieniu Rodziców Tomasza Pańko, zwracam się z prośbą o publikację na stronie szkoły komunikatu kierowanego do rodziców z prośbą o pomoc i nagłośnienie zbiórki, której celem jest zebranie brakującej kwoty około 25 tysięcy zł na roczną kurację lekiem sprowadzonym z USA (Pazopanib). Koszt rocznego leczenia to 50 000 zł.

Link do wpłat, klikamy ,,Pomóż”:
https://znajdzpomoc.pl/marzenia/tomek-panko/

Z pomocą dobrych serc, które mogą wesprzeć zbiórkę finansowo bądź zasilić licytację, nie tracimy wiary w powodzenie wspólnych działań. Stąd prośba do Pana Dyrektora o przyłączenie się do akcji społeczności szkolnej.

Pełna historia Tomka oraz bieżące informacje znajdują się na stronie fundacji Znajdź pomoc.
Tu link: https://znajdzpomoc.pl/marzenia/tomek-panko/

 

 

(82) 572-11-38

Skip to content