Przedstawienie “Calineczka”

.
Calineczka  W środę 7 maja Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zamieniła się w plan filmowy.
  W związku z zakwalifikowaniem się Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie do ścisłej trójki laureatów konkursu Polska Pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich, nagrano film przedstawiający działalność biblioteki w przestrzeni dziecięcej.

Na bibliotecznej scenie wystąpili uczniowie klasy 4c naszej szkoły, których przygotowała p. Marta Kobielas z pomocą p. Edyty Biront-Maik.

Przedstawienie „Calineczka” było dużym wyzwaniem dla czwartoklasistów ze względu na opanowanie ról w języku angielskim a także występ przed kamerami. Mimo konieczności grania „powtórek” (na potrzeby filmu), nasi mali aktorzy spisali się na 6. Zrobili ogromne wrażenie na licznie zebranej publiczności, młodych aktorach ze SP nr 2 we Włodawie i ekipie filmowej.

Miejmy nadzieję, że powstały film promocyjny z udziałem naszych uczniów, przyczyni się do zajęcia I miejsca przez Miejską Bibliotekę Publiczną w w/w konkursie. Trzymamy kciuki!!!

Marta Kobielas