Gala podsumowania konkursów

.
Gala podsumowania konkursów  W dniu 14 maja 2014 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się wojewódzka gala podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego w roku szkolnym 2013/2014.

 W uroczystości udział wzięli laureaci konkursów przedmiotowych, rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół. Wśród przybyłych gości znaleźli się: prof. dr hab. Krzysztof Narecki prorektor ds. studenckich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Pan Wojciech Wilk Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz, przedstawiciele lubelskich uczelni, przedstawiciele władz samorządowych, Kurii Metropolitalnej w Lublinie, związków zawodowych i instytucji pożytku publicznego.

  W bieżącym roku szkolnym do zmagań konkursowych przystąpiło 34.563 uczniów. Do konkursów organizowanych dla szkół podstawowych przystąpiło 16.849 uczniów, z czego do finału dotarło 276 uczniów, z których 187 uczniów uzyskało tytuł laureata.  

  Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3: Dominika Sidoruk z kl. 6a – laureatka konkursu z języka polskiego przygotowywana przez Ewę Bartyś, Mateusz Mutwicki i Bartłomiej Klimiuk z kl. 6b – laureaci z przyrody, z którymi pracowali Krystyna Stefaniuk i Paweł Łuczko.

  Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Dyplomami nagrodzeni zostali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów oraz dyrektorzy szkół. W imieniu dyrektora gratulacje od kuratora odbierała wicedyrektor szkoły Anna Szczepkowska-Kirszner.

 

 

Ewa Bartyś

 

 

 

 

 

 

(82) 572-11-38

Skip to content