Spotkanie z instruktorką fitness

fitness  22 kwietnia uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie mieli niecodzienną okazję spotkania z Paulą Mocior – utytułowaną zawodniczką: Mistrzyni Bikini Fitness Juniorów i Seniorów, brązowa medalistka Mistrzostw Świata J. w Meksyku, srebrna na Mistrzostwach Europy J. w Hiszpanii. Pani Paula jest również instruktorką i trenerką personalną w jednym z krakowskich fitness klubów. 

  Podczas prelekcji uczniowie usłyszeli porady dotyczące  właściwego odżywiania, zobaczyli ile cukru mieści się w popularnych produktach spożywczych, dowiedzieli się co służy, a co szkodzi naszemu zdrowiu. Instruktorka namawiała również uczniów do aktywności fizycznej. Zaprezentowała proste ćwiczenia i zwróciła uwagę na prawidłową technikę ich wykonywania .


 

  Spotkanie zostało zorganizowane w ramach akcji szkolnej “Trzymaj formę”. Dziękujemy Pani Pauli za wizytę i poświęcony czas.

 

Katarzyna Kościuk

(82) 572-11-38

Skip to content