Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że troje uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie znalazło się w gronie najlepszych w województwie dzięki sukcesom w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. To dla nas źródło satysfakcji i powód do dumy.

Podobnie jak w poprzednich latach, w bieżącym roku szkolnym liczna grupa uczniów uczestniczyła w eliminacjach szkolnych oraz okręgowych konkursów z różnych przedmiotów. Najpracowitsi i najzdolniejsi zakwalifikowali się do etapu finałowego: Hanna Odyniec kl. 8a – matematyka (opiekun: A. Garbal) i biologia (opiekun: K. Stefaniuk), Adam Trendak kl. 8a – chemia (opiekun: J. Kozak), Karol Jastrzębski kl. 7b – historia (opiekun: A. Popik). Karol z przyczyn losowych nie mógł przystąpić do eliminacji wojewódzkich, ale jako siódmoklasista z pewnością nadrobi to w przyszłym roku szkolnym, a obecnie może być dumny z uzyskania tytułu laureata etapu powiatowego. Hania i Adam czekają na rozstrzygnięcie etapu finałowego, które nastąpi już w kwietniu. Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Joanna Kozak

(82) 572-11-38

Skip to content