Trójka z “Trójki” na szóstkę!

.
Laureaci 2014!  Zakończyły się zmagania uczniów szkół podstawowych w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie weryfikowali swoją wiedzę i umiejętności w konkursach: polonistycznym, przyrodniczym i matematycznym.

 

  W tym roku troje szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymało tytuł laureata, jeden z nich także tytuł finalisty. Ubiegłoroczna laureatka konkursu przyrodniczego Dominika Sidoruk zdobyła tytuł laureata w konkursie polonistycznym. Uczennicę przygotowywała Ewa Bartyś. W konkursie przyrodniczym laureatami zostali – Mateusz Mutwicki, z którym pracowała Krystyna Stefaniuk oraz Bartłomiej Klimiuk przygotowywany przez Pawła Łuczko. Bartłomiej Klimiuk został też finalistą konkursu matematycznego, op. Urszula Stachyra.

  Laureaci będą zwolnieni ze sprawdzianu po klasie szóstej i otrzymają 40 punktów na zaświadczeniu ukończenia szkoły podstawowej.

  Życzymy podobnych sukcesów w gimnazjum!

(82) 572-11-38

Skip to content