Wiosna teatralna

Sceną Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie ponownie zawładnęła sztuka teatralna. Na przełomie maja i czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli obejrzeć wspaniałe przedstawienia, które bawiły do łez, wzruszały i skłaniały do refleksji. W tym roku szkolnym mieliśmy przyjemność obejrzeć następujące przedstawienia:

“Kopciuszek” – kl. 2c, reż. p. Krystyna Puła,

“Malutka Czarownica” – kl. 4a, reż. Ewa Bartyś,

“Pani Twardowska” – kl. 5d, reż. Katarzyna Wójciuk,

“Mały Książę” – kl. 6b, reż. ks. Karol Jakubiak.

Nasi młodzi aktorzy wykazali się niewątpliwym talentem aktorskim, a ich występy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem widowni. Muzyka i scenografia przykuwały uwagę widzów i na pewno na długo pozostaną w pamięci.

Katarzyna Wójciuk

(82) 572-11-38

Skip to content