Spotkania autorskie z pisarką Ewą Nowak

  24 października grupa wyróżniających się czytelników naszej biblioteki uczestniczyła w spotkaniu autorskim z pisarką Ewą Nowak, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Włodawie.

  Możliwość ujrzenia pisarki „na żywo” okazała się dla czytelników wielkim przeżyciem ze względu na niezwykle charyzmatyczną osobowość Ewy Nowak. Spotkanie było bardzo ciekawe, poprowadzone profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem.
  Poznaliśmy niezwykle bogatą biografię pisarki, opowiedzianą szczerze i z humorem. Autorka zdradziła nam tajniki swojego warsztatu pisarskiego i odpowiedziała na kilka bardzo ważnych pytań:

• Co robić, kiedy wena opuszcza pisarza?
• Skąd czerpie pomysły na swoje książki?
• Kto może zostać pisarzem?
• Jak napisać dobrą powieść?

  Ewa Nowak jest również terapeutką. Pisarka zachęcała dzieci, aby wierzyły w siebie, rozwijały talenty i przede wszystkim czytały, gdyż czytanie sprawia, iż znacznie wzrasta nasz iloraz inteligencji. Dzięki obcowaniu z książkami zdobywamy wiedzę o świecie, stajemy się empatyczni, poznajemy świat wartości, umiemy dokonywać trafnych wyborów, zdobywamy przyjaciół, dobrze się uczymy.

  Pisarka podkreśliła, że w jej życiu książki, ich czytanie oraz… pani bibliotekarka odegrały niebagatelną rolę i ukształtowały jej przyszłość!

Spotkaniespot autor2

p. Mirka Zawistowska

(82) 572-11-38

Skip to content