Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

  W czwartek 30 maja 2019 r. w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się uroczysta gala, której celem było uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych i tematycznych dla szkół podstawowych, organizowanych w roku szkolnym 2018/2019 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, a także podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uzdolnionymi uczniami. Gospodarzem gali była Lubelska Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk.

  Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Pan Lech Sprawka, Wicewojewoda Lubelski Pan Robert Gmitruczuk, Pełnomocnik Wojewody Lubelskiego ds. Rozwoju Edukacji Pan Radosław Brzózka, Dyrektor LSCDN Pan Andrzej Zieliński oraz Dyrektor Uniwersytetu Otwartego KUL Pani Anna Tarnowska-Waszak. Atrakcję artystyczną zapewnił koncert Kapeli Turobińskiej, która w dwóch odsłonach zaprezentowała zgromadzonym utwory patriotyczne i ludowe.

  Uroczysta gala okazała się uwieńczeniem sukcesów pięciorga uczniów naszej szkoły, którzy znaleźli się w znakomitym gronie 270 uczniów z województwa lubelskiego uhonorowanych zaszczytnym tytułem laureata. Są nimi:
Maciej Szymański (8d) – laureat wielokrotny: z fizyki (op. Joanna Żurawska), geografii (op. Paweł Łuczko) oraz matematyki (op. Urszula Stachyra);
Angelique Ratkowski (8d)język niemiecki (op. Małgorzata Grzywaczewska);
Piotr Nawrocki (8c)biologia (op. Ewa Zając);
Anna Sidoruk (8a)język polski (op. Marta Wiatrowska);
Vitalina Ilchyshyn (7d) język rosyjski (op. Anna Soroka).

Jesteśmy z Was dumni! Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

laureaci gala

 

{gallery}grafika6/konk_gala{/gallery}

Marta Wiatrowska

(82) 572-11-38

Skip to content